TERMOMODERNIZACJA OBIEKTÓW GMINNYCH - Nowa Energia

Idź do spisu treści

Menu główne:

TERMOMODERNIZACJA OBIEKTÓW GMINNYCH

NASZE DZIAŁANIA

Temat jeszcze z okresu ubiegłej kadencji. Mimo monitowania Jana Słoninki w tej sprawie jakość przeprowadzonych prac budzi wiele wątpliwości. Na stan wiedzy NE stan wnętrz remontowanych z zewnątrz budynków oraz ich problemy techniczne bywają dolegliwe i skrywane za nowymi tynkami.
Dla przykładu, wielu pewnie pamięta spadający sufit w OSP w Woli.  Tutaj Wójt zabetonował swoje stanowisko. Odrestaurowano to co widoczne jest gołym okiem z zewnątrz, a wnętrza wielu budynków to już inna bajka.  Środków rzekomo brakuje. Piszemy „rzekomo” ponieważ na cele związane z nagradzaniem i wynagradzaniem ściśle wyselekcjonowanego grona osób zatrudnionych w UG i jednostkach organizacyjnych dziwnym trafem ich nie brakuje.
Poza tym Gmina Miedźna reprezentowana przez pana Taranowskiego przegrała sprawę w sądzie związaną ze złym opomiarowaniem budynków w związku z pracami termomodernizacyjnymi.
Po analizie tej dokumentacji oraz wyroku sądowego można stwierdzić, że z dyskusyjnym zacięciem i profesjonalizmem reprezentowano interesy naszej gminy.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego